DAYIOĞLU UN GIDA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

1994 yılında Abdurrahman DAYIOGLU tarafından kurulmuştur.

11615 metre kare açık alanı, 4000 m2 işletme kapalı alanı, 4500 m2 depo alanına sahip olan DAYIOGLU UN GIDA San.Tic.Ltd.Şti nin buğday depolama kapasitesi 22.000 tondur . Fabrikamızda 14 adet toplamda 900 tonluk un siloları mevcut olup , 1000 ton çuvallı unu da depolayabilmekteyiz.

Kaliteye insan sağlığına ve müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem, yerinde teknolojik yatırımlarla birleşince şirketimiz bugün un piyasasının önde gelen şirketlerinden biri haline gelmiştir .

En son teknolojik makinalarla donatılmış fabrikamız günlük 240 ton kapasite ile el değmeden buğday kırma kapasitesine sahiptir .

Modern cihazlarla donatılmış laboratuvarımızda 2004 yılından itibaren mikrobiyolojik analizlerde yapılmaktadır .

En iyiyi sunabilmek gayreti , kaliteden ödün vermeyen ve hoş görülü hizmet ile Türkiye ve Orta Doğu'ya açılan şirketimiz , bu tecrübesini müşterileri ile paylaşmaktan mutluluk duymaktadır .

Geçmişten günümüze un sektöründe ilerleyen DAYIOĞLU UN GIDA SAN.TİC.LTD.ŞTİ her geçen gün büyümeye devam edecektir.

DAYIOĞLU UN GIDA SAN.TİC.LTD.ŞTİ; Teknoloji ve İnsana yatırım yaparak kalite ve verimlilik konusunda titizlikle çalışan ISO 9001:2008 Kalite Sistemini ve ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemini toplam kalite felsefesine ilk adım olarak görmektir.

ENTEGRE SİSTEM POLİTİKAMIZ

DAYIOĞLU UN GIDA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. olarak;

- Gıda sektöründe; ürün kalite ve güvenilirliğinde lider olabilmek için teknolojiyi kullanarak sağlıklı ve güvenli ürünler üretmek,

- Hammaddeden başlayarak müşteriye sunumuna kadar tüm aşamalarda gıda güvenliğini ve helal şartları sağlamak, çevre boyutlarını kontrol altına alarak, faaliyetlerimizin standartlara uygun olmasını sağlamak,

- Kalite, İş Sağlığı ve Güvenliği, Çevre ve Gıda Güvenliği sağlama konusunda üzerimize düşen yasal sorumlulukları yerine getirerek ulusal ve uluslararası geçerli olan yasal mevzuatı uygulamak,

- Müşteri ve bölge şartlarını da göz önüne alarak müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutmak,

- Çalışanlarımızın; Kalite, Gıda Sağlığı, Hijyen ve Sanitasyon, İş Güvenliği ve Çevre Bilincini artırmak,

- Doğal çevreyi korumak, sürekli ve etkin bir çevre bilinci oluşturmak,

- Doğal kaynakları verimli şekilde kullanmak ve çevre kirliliğinin kaynağında önlenmesini sağlayarak gelecek nesillere yaşanılabilir bir çevre bırakmak,

- Çalışanların Sağlığı ve İş Güvenliğini Sağlamak,

- Tüm Çalışanların Sisteme Katılımını Sağlamak,

- Entegre yönetim sistemini sürekli ve düzenli olarak gözden geçirerek denetlemek ve geliştirmek,

ENTEGRE SİSTEM POLİTİKAMIZDIR.

Sertifikaları büyütmek için görsellerin üstüne tıklayınız!

16 Ocak 2018

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanımız Sn. Ahmet Eşref Fakıbaba, AK Parti Gaziantep İl Başkanı Sn. Mehmet Eyüp Özkeçeci, Gaziantep Valisi Sn. Ali Yerlikaya, Gaziantep Büyükşehir Bld. Bşk. Sn. Fatma Şahin fabrikamızı ziyaret ettiler.

12 Aralık 2016

Maliye Bakanımız Sn. Mehmet Şimşek, AK Parti Genel Sekreteri Sn. Abdülhamit Gül, AK Parti Gaziantep İl Başkanı Sn. Mehmet Eyup Özkeçeci, Gaziantep Valisi Sn. Ali Yerlikaya, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Fatma Şahin, Gaziantep Sanayi Odası Başkanı Sn. Adil Konukoğlu, Gaziantep İl Emniyet Müdürü Sayın Erhan Gülveren, Şehitkamil İlçe Belediye Başkanı Sn. Rıdvan Fadıloğlu, Şahinbey İlçe Belediye Başkanı Sn. Mehmet Tahmazoğlu fabrikamızı ziyaret ettiler.